Nasza Szkoła otrzymała grant w wysokości 20 tys. euro z programu Unii Europejskiej LLP Comenius na realizację projektu edukacyjnego "Poprawianie relacji społecznych w szkole i poza nią" we współpracy ze szkołami partnerskimi:

- Robert Gerwig - Shule z St. Georgen - Niemcy
- Szűts József Általános Iskola z Kiskunhalas - Węgry
- Základní škola Frenštát pod Radhoštěm - Czechy
- Základná škola Ladce - Słowacja

Koordynatorem projektu jest p. Anna Marciniak. Powołany został zespół ds. realizacji projektu. W jego skład wchodzą nauczyciele:

- Anna Marciniak - lider zespołu,
- Dorota Warchoł - pedagog szkolny
- Elżbieta Marcinkiewicz - opiekun Samorządu Uczniowskiego
- Małgorzata Wojton pełniąca rolę tłumacza w projekcie.

Projekt będzie realizowany przez dwa lata szkolne od 1.08.2011 r. do 31.07.2013 r.

Wszystkie informacje dotyczące projektu będą publikowane na stronie SSE w zakładce Comenius w naszej szkole. W tej chwili znajdują się tam podstawowe informacje dotyczące planu i harmonogramu projektu oraz pliki do pobrania zawierające regulaminy planowanych i realizowanych konkursów oraz formularze niezbędne do zgłaszania udziału w konkursach. Strona jest w trakcie projektowania i budowy. Pierwsza jej wersja pojawi się na początku grudnia i będzie stale rozbudowywana.

« aktualności