Serwis redagowany jest przez Annę Marciniak i Jędrzeja Marciniaka.

Anna Marciniak jest nauczycielem dyplomowanym, matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 5 w Łodzi. Jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie cybernetyki ekonomicznej i informatyki.

Ukończyła Studia Podyplomowe:
  • „Informatyka” w Politechnice Łódzkiej, na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki,
  • „Przygotowanie kadry do prowadzenia kształcenia ustawicznego na odległość” w Uniwersytecie Warszawskim, prowadzone przez Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki, Wydział Psychologii oraz Centrum Otwartej Multimedialnej Edukacji (COME),
  • Rachunkowości i Finansów dla Nauczycieli w Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Zarządzania,
  • Zarządzania Oświatą w Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Studiów Edukacyjnych.

Jest autorką „Programu edukacji informatycznej w Szkole Podstawowej nr 5 w Łodzi” oraz wielu opracowań o tematyce edukacyjnej publikowanych w wydawnictwach CDN i KP w Łodzi, czasopiśmie „Biologia w Szkole” oraz stronach internetowych Szkoły Podstawowej nr 5 www.toya.net.pl/sp5. Opracowała kurs elearningowy „Podstawy rachunkowości” dla platformy moodle Uniwersytetu Warszawskiego. Jest współorganizatorem Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczo-Informatycznego organizowanego przez SP nr 5 od 2007 roku.

Jędrzej Marciniak jest absolwentem studiów magisterskich Informatyka Stosowana w Uniwersytecie Łódzkim, Wydział Fizyki i Informatyki oraz absolwentem XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi i Szkoły Podstawowej nr 5 w Łodzi. Specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych i dedykowanych systemów m.in. systemów CMS, CRM. Obecnie pracuje w łódzkiej agencji interaktywnej Kamikaze.

Grafika strony projektowana przez Benedykta Możdżenia.

Materiały do serwisu przygotowywane są we współpracy z nauczycielami SP nr 5:
Małgorzatą Wojton – nauczycielem nauczania wczesnoszkolnego i języka angielskiego (Klub Brytyjczyka),
Katarzyną Kopczyńską – nauczycielem przyrody (Klub Przyrodnika).